Pravidla půjčovny

Základní pravidla pro půjčovnu:

  1. Při převzetí je třeba uzavřít smlouvu, složit zálohu ( kauci ) 4000,- Kč za kus a zálohu na nájemné na smluvenou dobu nájmu.
  2. Pro uzavření smlouvy je třeba předložit 2 doklady totožnosti!
  3. Stroje je třeba převážet v pracovní poloze, neklopit. Stroje lze převážet osobním vozem, pouze na stroje WD70 a DH1600 je potřeba auto s vyšším úložným prostorem ( pick-up, dodávka ) a stroje je potřeba pro převoz zajistit proti pohybu. Dopravu zajišťujeme po dohodě našimi vozy, ceny v ceníku výše. V případě vybraných zakázek doprava zdarma nebo za 50% ceníkové ceny.
  4. Kondenzát z každého přístroje lze odvádět hadicí nebo čerpadlem, čímž docílíte stálého bezúdržbového provozu! Hadici lze zapůjčit zdarma.
  5. Všechny přístroje mají kolečka pro přesouvání!

 

Pravidla akce VÍKEND

Pokud máte zájem otestovat vysoušení nebo vysávání o víkendu, půjčíme Vám stroje za těchto podmínek:

1) Stroj(e) převezmete poslední pracovní den v týdnu v době od 8:00 do 11:00 ve skladu Roudná nebo dle dohody

2) Stroj(e) vrátíte první pracovní den po víkendu v době od 8:00 do 11:00 do skladu Roudná nebo dle dohody

3) Pokud dodržíte tyto podmínky, zaplatíte za každý jeden stroj za uvedenou dobu pouze cenu uvedenou v ceníku. Uvedené ceny jsou bez DPH. Akce se týká pouze uvedených modelů strojů. Akce je platná pouze tehdy, jsou-li stroje poslední pracovní den volné a nelze provádět rezervace. Pokud budete s výsledkem spokojeni, lze v zápůjčce pokračovat od prvního pracovního dne po víkendu za běžnou sazbu počínaje prvním pracovním dnem a dále za každý další započatý den. Prodloužení je potřeba osobně dojednat.  Akce víkend se nedá nijak začlenit do probíhajících výpůjček, může být jen počátkem výpůjčky. Kauce za stroje je stejná jako u běžné sazby.