Vysoušení podlah

Vysoušení podlah má mnoho podob. Může se jednat o vysoušení v novostavbách před pokládkou podlahových krytin, při úniku vody nebo vyplavení. Po haváriích dochází často k zatečení vody do izolací a dutin stavby, což dokážeme vysoušet různými technologiemi. Po haváriích věnujte pozornost vlhkosti vzlínající po stěnách, která je důsledkem zatečení do izolačních vrstev podlah. Často je to také příčinou vzniku plísní, které je potřeba neprodleně likvidovat příslušnými prostředky. Vodu v podlahách precizně detekujeme pomocí široké řady vlhkoměrů ne jen povrchově, ale především ve skladbě podlah.  Přesná detekce vlhkosti je nezbytná, aby vysoušení proběhlo šetrně, rázně, efektivně, a nestal se z něj neodpovídající masakr či nedostatečné a neefektivní foukání.

Po haváriích je také vhodné vysoušení stropů a jejich konstrukcí, protože u trámových může dojít k poškození konstrukce a vzniku nežádoucích kultur na dřevěné konstrukci.

Žádné vysoušení však neprovádíme bezhlavě, vždy je třeba pečlivě zvážit efektivitu a technologie. To vše lze však řešit, neváhejte nás kontaktovat či můžete více zjistit na specializovaných stránkách www.vysouseni-odvlhcovani-podlah.cz